120 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGODA

Hakkımızda

Sağlık Gelsin, BİRİCİK SAĞLIK HİZMETLERİ’nin bir yan kuruluşudur. Bilmenizi isteriz ki “sağlıkgelsin” markasıyla e-ticaret faaliyetine yeni başlayan Biricik Sağlık Hizm. Ltd. Şti. sağlık alanında çok köklü bir geçmişe sahiptir. 1954 yılında Biricik Laboratuvarı ile sağlık alanında faaliyete başlayan Biricik Ailesi sağlık profesyonelleri tarafından yönetilen ve dijital anlamda da güçlü partnerlerle çalışan sağlık gelsin ile bu tecrübesini ve uzmanlığını “sağlıkgelsin” ile sizlere aktarmaktadır. Sağlık Gelsin’in temelini oluşturan bu köklü tecrübeyi, yazılım sektöründe de uzun yıllar boyunca aktif olarak işleyişini sürdüren diğer iş ortağı MADE IN WEB şirketinin deneyimiyle buluşturarak, internette sosyal medyada, pazaryerleri ve e-ticarette sağlık ve sağlıkla alakalı her t��rlü ürünün satışının yapılabileceği bir web platformudur. Sağlık Gelsin’i diğerlerinden ayıran en büyük özellik yılları aşkın uzman tecrübesiyle hem ürün bilgilisi hem de internetteki deneyim geçmişi sayesinde, kaliteli ürünleri güven garantisi ile müşterilerine sunmasıdır. 

Faaliyet Alanı Tanımımız Nedir?

 Anne-Bebek, Sağlık Ürünleri ve Kişisel Bakım ürünleri temel satış kategorilerimiz olmakla birlikte, geniş ürün yelpazesine sahip olan Sağlık Gelsin, müşterilerine hızlı ve keyifli bir alışveriş imkânının yanı sıra sosyal medya ağını da efektif bir şekilde kullanan ekibimiz sayesinde çeşitli ürünlere tek bir tıkla ulaşıp kolaylıkla bilgi alabileceği güvenilir bir sağlık ürünleri satış sitesidir.

Farkımız Nedir?

Sağlık Gelsin’i rakiplerinden ayıran en büyük ve en önemli özelliği yılları aşkın tecrübesi sayesinde müşterilerinin beklentisini kısa sürede anlayıp ihtiyacına yönelik bilgilendirerek karar vermesi konusunda yardımcı ve yol gösterici olmasıdır. Bu tecrübeyi internete taşıyıp kısıtlı zamanda daha çok kişiye ulaşarak aktif bir müşteri ağı oluşturmayı hedefleyen Sağlık Gelsin, bunu yaparken samimi ve işini iyi yapan ekibi sayesinde müşterilerinin beklentisi olan güven ortamını sağlamayı hedeflemektedir.

Bültenimize Abone Olun Fırsatları kaçırmayın !

Her hakkı saklıdır 2020 - saglikgelsin.com